כיצד להימנע משיחות ספאם

שיחות ספאם הן מטרד. סתם ככה, מתקשרים אליכם. יש אנשים המתקינים מזהה שיחות ומוותרים קצת על הפרטיות שלהם. אבל אפשר לפעול באופן שלא ירצו להתקשר אליכם יותר.

שיחות הספאם לא פועלות באופן לא הגיוני. ישנם מאגרים הכוללים מספרי טלפון ופרופילים של אנשים. מוכרים את מאגרי המידע. כך שאם אתם תוכיחו להם שהם לא רוצים להתקשר אליכם יותר, הם יתקשרו הרבה הרבה פחות.

זה לא קורה ביום, וגם לא ביומיים. אבל אם תקפידו לפעול באופן הנכון, מתי שהוא, ימאס להם מכם.

הדרך היא להוכיח להם, שאתם עולים להם יותר מדי כסף. המתקשר, לא יודע אל מי הוא מתקשר. המחשב מתקשר, אולי מופיעים לו כמה פרטים על המסך. אבל לא יותר. אם תדברו יפה, יתקשרו אליכם שוב, אם תדברו לא יפה, גם לא ידברו אליכם. כי ברגע שאתם מגיבים, אתם אולי תשנו את דעתכם. הדרך היחידה לשכנע אותם, היא לפעול באופן שהם לא ירצו למכור לכם.

והשיטה היא פשוטה, וכפי שהיא פשוטה, כי היא משעשעת. עליכם לדבר לאט. מאוד לאט. לשים רווחים באופן מטעה. למשל, מעוניים למכור לכם ביטוח, אז תשאלו, אט אט "אז מדובר על ביטוח, " רווח גדול. הצד השני מנסה להיכנס "כן כן, ביטוח סיעודי", ואתם ממשיכים "להרבה זמן?".

הצד השני אומר "כן, כן, לכמה זמן שרק תרצה". ואתם שואלים "רגע, מדובר על ביטוח", הצד השני אומר "כן כן, ביטוח". ואתם ממשיכים "סיעודי?".

וכך, על מי מנוחות, תוך 3 דקות לערך – תנותקו. כיום, לצערי, כבר לא מתקשרים אלי. היה מאוד מצחיק. מדי פעם מתקשרים מכל מיני עמותות של תפילות ונדבות. הדרך להתמודד איתם,היא להשאיר את הקו פתוח. כמה שיותר זמן. הם מנסים להשיג כמה שיותר שיחות, קו פתוח, מבזבז להם זמן, וזמן, זה כסף.

אם השיטה הזו, עובדת, אולי לא כדאי לשתף את הפוסט. כי אם החברות יבינו את הקטע, הוא כבר לא בטוח ימשיך לעבוד. כך שאולי רק לחברים ממש קרובים ובני משפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *