זהירות. כנסו. שירביט (ישיר זהב) חברה לביטוח – סיפורי לקוחות

שירביט ממתגת את עצמה מחדש, כ-"ישיר זהב". לנוכח השם שיצא לחברה בעבר, אני משער שיש סיבות מוצדקות למיתוג מחדש. בכל מקרה, כדאי לבצע בדיקה לפני שרוכשים אצלם ביטוח ולא בהכרח כדאי להאמין לפירסומות.

בעבר, כתבתי על חוויותי הלא נעימות בעבודה מול חברת הביטוח שירביט. במשך תקופה ארוכה, זה היה אחד הפוסטים שזכה לכמות התגובות והכניסות הרבה ביותר. אני משער שמעבר הבלוג לכתובת החדשה שבר כמה לינקים, כך התדרדר לו הדירוג של הפוסט בגוגל, מגדלור האזהרה כבה ולקוחותיה המאוכזבים של שירביט החברה לביטוח איבדו במה קטונה לשפיכת מר ליבם.

לצערי, אני ממשיך להיתקל באנשים מאוכזבים ופגועים מההתנהלות של החברה הזו. בד"כ, מדובר על אנשים המעוניינים לסיים את הקשר עם החברה, והיא, כמו גבר שלא יודע לקבל "לא" ממשיכה להערים קשיים ולמשוך כספים מחשבונות לקוחותיה המבואסים. כך קרה לבחור בחנות המזון באיזור התעשייה בכפר סבא, וכך קרה גם לקולגה בעבודה.

בקצרה ולכאורה, השיטה שלהם היא לתבוע על כך דבר שרק אפשר את הלקוחות שלהם (מעבר למומחיות הרגילה של חברות הביטוח לנסות להתחמק מכל תשלום). בתמימותם חושבים הלקוחות הקטנים שאם הם יגיעו לאולם בית המשפט, יספרו את סיפורם, הם יזכו לצדק. אך החברה לביטוח, נוקטת בגישה מדיפה ריח קצת בעייתי, והיא תובעת את לקוחותיה במה שנקרא "סדר דין מהיר". הליך זה, מחייב הגשת כתב הגנה ותצהיר לפני הדיון הראשון. אזרח שהשכלתו המשפטית מגיעה מסדרות אמריקאית, והמגיע מגיע לבית המשפט מתוך כוונה טהורה לשטוח את צדקתו, ימצא עצמו חייב בדין על רקע מנהלתי. מנהליה של שירביט, כמו הרבה אנשים לא בהכרח נחמדים מכירים את החוק, ויודעים ללהט בו לרעת האזרחים שידם אינם משגת לשכור עורך דין. הם תובעים על סכומים בהיקפים ששכירת עורך דין לא תהיה כדאית מגלגלים את עלויות התביעה על הלקוח וזוכים שוב ושוב לחלוב עוד קצת כספים מלקוחות חסרי המזל.

למזלי, עמדה לצידי עורכת הדין המופלאה נעמה זהר העוסקת גם בדיני משפחה, והגישה כתב הגנה. באופן מפתיע, יומיים לפני המשפט, משכה חברת הביטוח שירביט את כתב התביעה ותביעתה בוטלה. לאחרונה, שמעתי על עוד מקרה, בו החברה משכה את כתב התביעה ברגע שהוגש כתב הגנה. נראה לכאורה, שזו שיטה, לפיה, ברגע שמוגש כתב הגנה, החברה לא ממשיכה בתביעה. ורק פלא בעיני שמערכת המשפט לא חשבה שיש כאן הטרדה כמעט לא ישרה של השיטה.

אך לא זו הסיבה שבשלה התכנסתי לכתוב את הפוסט.

שמתי לב שהדירוג של הפוסט הזה בגוגל ירד פלאים. בעבר, כיכבתי בעמוד הראשון עם הכתובת "להיזהר מחברת הביטוח שירביט". עכשיו, אני אי שם בעמודים האחוריים. אך הדבר שהמריץ אותי לכתוב מחדש את הדברים, היה חבר לעבודה, שהחליט, ולמרות אזהרותיי, לבטח עצמו בשירביט חברה לביטוח. הוא אמר לעצמו, וואלה, אני יודע שהיא בעייתית,אך כיצד יוכלו לדפוק אותי בביטוח חובה? הם הזולים בשוק לפי אתר משרד האוצר להשוואת מחירי ביטוח החובה.

חבל שהוא לא בדק גם את מדרג התלונות על חברות הביטוח, כי אז היה מוצא ששירביט מככבת גם בהן (הראשונה בחוסר שביעות רצון מבין חברות הביטוח הלא ישירות). בסופו של דבר, גם הוא מהנדפקים. כי את תעודת הביטוח הוא לא קיבל. וכאשר התקשר לברר, הוא נדרש לשלם 40 ש"ח עבור התעודה וכך החסכון הולך ומתכווץ ועוגמת הנפש רק גדלה.

עדכון: פברואר 2011. הוקמה קבוצת פייסבוק בה מתועדים מעללי שירביט חברה לביטוח. כך שכדאי להציץ בקבוצה לפני קבלת החלטה.

עדכון: 2011. פנו אלי ממשרד יחסי ציבור שטען שהוא מייצג את חברת שירביט בבקשה לדון בפוטס הזה. הסכמתי, בשני תנאים. אחד, שיעיפו לכל הרוחות את משרד עורכי הדין כי אני מאמין שאנשים העוסקים בגביה מהסוג הזה הם אנשים רעים.  והשני: שיבדקו כמה כסף הם גבו בשיטה שלהם ויתרמו אותו לעמותה העוזרת לילדים משכבות מוחלשות. לי, לא היתה בעיה להתמודד עם שירביט חברה לביטוח. הכסף שהם ששירביט לוקחים נלקח מהפה של ילדים שלהורים שלהם אין האמצעים להתגונן.

גם האוצר לא אוהב את מה שקרה בחברת שירביט, בפברואר 2012 הוא מינה מפקח שישב בחברה. תביעות שווא לכאורה כנגד מבוטחים הגיעו ושכרם בצידם. מייסד החברה, יגאל רבנוף, משך לו 50 מליון ש"ח מהחברה.

2013 – לא כיף להיות לקוח של החברה, היה צורך בבית המשפט כדי לתקן את הקמצנות הכרונית של שירביט.

ב-2013, החגיגה לא הסתיימה. האוצר כנס את החברה ב-3 מליון ש"ח. שירביט עבדה עם שמאי שלו עסקים ענפים איתה. מעניין אם לקוחות קופחו בשל הקשר הזה. לדעתי האוצר, כנראה שכן.

וזה לא שרשויות החוק לא יודעות מה קורה שם. ב-2013, היא היתה בתחתית הדירוג של חברות הביטוח.

ואם הגעתם עד כאן, בואו ונחסוך לכם קצת שוטטות באתר שלהם. הנה הטלפונים בשירביט חברה לביטוח. כך שאם אתם צריכים להילחם על מנת להבטיח לעצמכם את המגיע לכם, נקל עליכם קצת את העבודה. המון בהצלחה!

שירות לקוחות חברת הביטוח שירביט

לביצוע שינויים בפוליסה וקבלת פרטים לגבי פוליסה קיימת בשירביט 076-8622260

פקס שירות לקוחות שירביט חברה לביטוח :09-8356712

דואר אלקטרוני שירות לקוחות שירביט: sherot@shirbit.co.il

הודעה על תאונה/ מוקד תביעות שירביט חברה לביטוח

טלפון מוקד תביעות שירביט חברה לביטוח: 076-8843380

פקס מוקד תביעות בשירביט:076-8622240

דואר אלקטרוני במוקד תביעות שירביט: agentclaims@shirbit.co.il

ממונה על פניות הציבור שירביט חברה לביטוח

טלפון ממונה על תפנית הציבור :076-8622694

פקס ממונה על תביעות הציבור:09-8923347

דוא"ל ממונה על תביעות הציבור: pniyot@shirbit.co.il

ברור לגבי תביעות רכב, כולל צד ג' של שירביט חברה לביטוח

טלפון בירור תביעות רכב: 076-8622560

117 תגובות בנושא “זהירות. כנסו. שירביט (ישיר זהב) חברה לביטוח – סיפורי לקוחות”

 1. שירביט חיים מגניבות קטנות. הם גוררים תשלומים, מתמחים בעשיית צרות בירוקרטיות למי שמגיע לו מהם כסף, ובסופו של דבר אלפי אנשים נשברים ומוותרים על כספים שמגיעים להם. מי ילך לבית המשפט עבור 1,000 שח. וזו הטעות: תבעו אותם. הגישו תביעות והגישו תלונות למפקח על הביטוח. עד שיבוא יום ושיללו מהחברה הזו את הרשיון. ותפיצו לכל האנשים שיזהרו מהם ויתרחקו מהם.

 2. שלום לכולם גם אני כלקוח שניסה לשלם יותר בזול ,ביטחתי את עצמי ואת אשתי בשירביט, אבל כשמכרתי את הרכב והתקשרתי כדי לקבל החזר היחס התחיל להשתנות כשזה מתחיל בתורות שהם לא הגיוניים (ממוצע בין שעה וחצי לשעתיים) וגם כשכבר עונים אז מבטיחים שיטפלו אבל,,,, אני כבר מחכה לכסף שלי 4 חודשים (כשהקשר שלי עם שירביט הוא על בסיס יומי),
  אם אתם בכל זאת ממש אבל ממש רוצים לסבול אנא לפני שאתם מבטחים תנסו להשיג את החברה בשירות הלקוחות אולי זה ישכנע אותכם (אם אתם לקוחות חדשים שירות הלקוחות יענה תוך 14 שניות ואם אתם כבר לקוחות לאחר לפחות שעה המתנה אתם מועברים לפקידות שלא מתמצאות או שאין להם כח להתמצא)
  אל תבטחו בשירביט

 3. מפרסם מייל שהגיע אלי כלשונו
  שחר גרינשפן – רק להעביר הלאה

  בבקשה, המשפחה לא מבקשת מאיתנו כלום פרט לדבר פשוט, לקרוא ולהעביר לידיעת כמה שיותר אנשים, אז אנא …. רק ליידע את האנשים…

  חברים יקרים,

  אנחנו בפתח של מאבק חדש – והרי כבר למדנו שזאת הדרך היחידה בה דברים זזים.
  אנחנו יודעים שלבקש את הקשבתכם ועזרתכם פעם נוספת זה מעל ומעבר, אבל אנחנו נאלצים לעשות את זה בכל זאת. הפעם זוהי מלחמה מסוג אחר, אבל היא נושקת לקודמת – ואולי היא אפילו יותר חשובה, ככה שנשמח לכמה דקות מזמנכם.

  קוראים לי יעל. יעל גרינשפן. אולי אתם זוכרים אותי, אולי אתם מנסים עכשיו להעלות בדעתכם את הפנים שלי אולי אתם מצליחים. לפני כמעט שנתיים אחותי הקטנה, שחר, נפגעה בתאונת דרכים. כפי שאמרתי בעבר, ואומר עוד פעמים רבות, ההגדרה לפגיעה של שחר היא אינה "תאונת דרכים". תאונות קורות.
  תאונות זה חוסר תשומת לב, חוסר מזל, צירוף מקרים, נסיבות. כשאדם שיכור נכנס לרכב, נוהג, בו, ופוצע ילדה בת 12 – תקראו לזה איך שתקראו לזה, רק לא תאונה.

  עד לפני שנה ואחד עשר חודשים (לא שנתיים. זה לא יהיה שנתיים אז שזה לא יהיה שנתיים), חיינו חיים נורמטיביים לחלוטין.
  עד לפני שנה ואחד עשר חודשים, חיינו חיים נהדרים, בעצם. שני הורים, שלוש אחיות, כמה בעלי חיים. ביום אחד, ברגע אחד, בבת אחת, איבדנו את כל מה שהכרנו. את כל מה שהיינו בטוחים שיש לנו. אין לי מילים לתאר את הרגע הזה, את ההתרסקות הזאת.
  זה פשוט שרגע אחד יש, ורגע אחרי אין. וזהו. ואין לי מילים לתאר את ההמתנה לגרוע מכל. את המבט על הפנים של הרופאים כשהם מנסים להסביר שאין שום סיכוי. את האופן בו כל טיפה של תקווה נלקחת.
  ואין לי מילים לתאר את המלחמה להישאר שפויים. את המלחמה לקום על הרגליים ולהרוויח את אותה התקווה בחזרה.
  את הקושי בלעמוד מול כל הגיון קיים! ולהחליט: אנחנו לא מוותרים. לא שוב.

  והלב של כולנו שבור. מרוסק. וכולנו עוד זוכרים את החיים ההם, שהיו לנו עד לפני שנה ואחד עשר חודשים.
  אבל השאלה היא לא כמה כואב לנו, או מה אנחנו איבדנו. לא חושבים על זה, פשוט כי זה לא משנה יותר.
  הדבר היחיד שמשנה מאז אותו יום הוא המאבק על החיים של שחר. המאבק הזה הוא אינסופי. הוא מאבק מסביב לשעון, כשכל כך פשוט להתפתות ולהתייאש.
  אבל זאת האחות הקטנה שלי. זאת הבת של ההורים שלי. אף אחד לא הולך לוותר על החיים של הילדה הזאת.
  של אותה ילדה שלא עשתה שום דבר רע. שום דבר כדי לקבל את מה שהיא קיבלה.
  לאחר חודש וחצי של חוסר הכרה שחר פתחה לראשונה את עיניה.
  הלוואי והייתי יכולה לומר ששם הכל נגמר, שהנס התרחש, ששחר קפצה על הרגליים וחזרה לחיים שלה.
  לצערי, זה לא כך. גם כמעט שנתיים שחר עדיין נלחמת כדי לחיות.
  עדיין נאבקת כדי להרוויח עוד תנועה קטנה ביד, ועוד סימן מוסכם שבעזרתו תוכל להסביר לנו מה היא רוצה.
  כמעט שנתיים מאוחר יותר, שחר עדיין לא מחייכת. היא לא צוחקת, או צועקת, או ! מדברת בששה טלפונים שונים במקביל, כמו עד לאותו היום. היא מתקדמת, לאט לאט וצעד אחר צעד. היא לומדת לשלוט על הגוף שלה מחדש, וכל יום מתקדמת קצת יותר, אבל כדי שכל זה יקרה, כדי ששחר תוכל להמשיך להתקדם – שחר צריכה לקבל את כל הטיפולים האפשריים.
  היא צריכה פיזיותרפיה שבע פעמים ושבוע, וטיפולי הידרותרפיה פעמיים. טיפול בעזרת בעלי חיים, רפלקסולוגיה, טיפול בתא לחץ. היא צריכה מכשיר עמידה וכיסא גלגלים מתאים ורכב תואם ומעלית בבית והשגחה 24/7.

  לחיים של שחר יש תג מחיר.

  תג מחיר שלא רבים האנשים שהיו יכולים לעמוד בו. תג מחיר שאותו אמורה חברת הביטוח של אותו נהג, מרק פטריק, שלקח משחר את החיים שלה, לשלם. חברת הביטוח, שירביט, מסרבת.
  פעם אותה חברת ביטוח לא הבינה למה שחר בכלל צריכה להיות בבית, למה היא לא מאושפזת במוסד סיעודי וגמרנו, כאילו שחר היא אשפה שנאספה מהרחוב.
  היום היא טוענת שהיא צריכה לשלם סכום מסוים שיספיק לתוחלת חיים קצרה משקבעו המומחים – כי הרי באמת, מי הם שיגידו ששחר עשויה לחיות חיים מלאים.
  חברת הביטוח מתייחסת אל שחר כמי שמנסה להונות אותם, כמי שאין לה זכות כלשהי לדרוש את החיים שלה בחזרה.
  היא מתייחסת אליה כמי שעדיף היה בכלל שתמות.
  אנחנו לא מחפשים נדבות. אנחנו לא מחפשים אנשים שיצביעו ויאשימו. אנחנו לא מבקשים פיצויים כלשהם כדי לחיות חיי מותרות כל מה שאנחנו רוצים זה לקבל את מה שמגיע לנו, ופחות.
  כל מה שאנחנו רוצים זה לקבל את שחר בחזרה.
  את אותה ילדה שלא שותקת לרגע, שלא נמצאת אף פעם בבית, שעולה לכולם על העצבים.
  לא יותר. לא פחות.
  כל מה שאנחנו רוצים זה את היכולת לקבל אותה ככה.

  את חברת הביטוח 'שירביט' זה לא מעניין.

  נודה לכם אם תוכלו להעביר זאת הלאה על מנת שאנשים ידעו מה המצב והיכן דברים ! עומדים, ככה שכשאר תחדשו את ביטוח הרכב שלכם – תדעו למי אתם משלמים.

  תודה על ההקשבה,

  משפחת גרינשפן.

 4. תזהרו מהחברה הם על סף פשיטת רגל בימים אילו הם כבר סגרו את הסניף בראשון לציון בטענה לשיפוצים.
  בפועל הם פיטרו את כל העובדות שם.

 5. בשבוע שעבר עשיתי השוואת מחירים לביטוח הרכב שלי, קיבלתי הצעה משתלמת מאוד משרביט – זולה משמעותית מכל ההצעות שקיבלתי.
  לצערי הרב הגדול והנורא סגרתי איתם על ביטוח חובה + מקיף, ורק לאחר מכן עשיתי את המבדק הפשוט בגוגל לבדוק אם אין תלונות רבות עליהם… הזדעזעתי ממה שקראתי כאן.
  התקשרתי לבן משמחה שעובד כעו״ד לענייני נזיקין, הוא אמר לי חד משמעית שלא לעשות אצלם ביטוח בגלל סיפורים רבים שהוא נתקל כל העת בכך שלא משלמים בזמן – אם בכלל – וכן פרמיה נוראית כאשר ח״ו קורא משהו.

  האם אני יכול לבטל את הפוליסה??
  הפוליסה אמורה להיכנס לתוקף ב-1 ליולי – ביום ראשון הקרוב!!!

  תודה לעונים- זה דחוף!

  1. תתיעץ עם סוכן ביטוח. בעקרון, אתה יכול לבטל ביטוח, אבל אתה משלם סכום מסויים, בהתאם להיקף הזמן שנשאר. אתה צריך עזרה של בעל מקצוע.

 6. בוטחנו ע"י שירביט בהמלצת הסוכן לצערי במהלך הקרוז בסוף יולי 2012 אושפז בעלי בסיצליה לאחר לילה של אישפוז באוניה.נאלצנו לשלם עבור ההוצאות ומאז אנו לא מוצאים כתובת בחברה ומסתבר בכל פעם שהם משקרים מחדש.אני מציעה שנגיש תביעה משותפת על החברה ומעלליה.כל מי שזוכה לניעור והתנערות מוזמן לשלוח מייל אלי ולהתאגד יחד.
  זכותנו לקבל את המגיע לנו.
  יהודית

 7. אין עם מי לדבר בחברה הזאת, חד וחלק.
  מהרגע שעשיתי תאונה, לא עונים, ואז כל פעם זה מישהו אחר שלא ידע את יוסף, ואז זה טופס כזה וכזה, ושוב כזה ושוב אחר, ושלושה שבועות אחרי התאונה, שלושה שבועות אחרי ששילמתי למוסך, רק אז הם התחילו לספור את 60 ימי העבודה שלהם עד לפיצוי שלי, לא כולל חגים. הצ'ק של כמה אלפי שקלים למוסך אוטוטו יורד, ובינתיים עוד אין לי ביד לא דוח (ולא מידע בכמה אפוצה בכלל, ואם חושבה ירידת הערך של הרכב. מן הסתם לא) ולא צ'ק.
  אני סופרת את הימים עד סוף שנת הביטוח הזאת, ולא עוד שירביט וכנראה גם לא עוד ביטוח ישיר.
  שעות של עוגמת נפש וטלפונים ובסוף גם מחיר כלכלי לא שווים את החיסכון.

 8. חברים יקרים אני ממליץ בחום לעולם לא להתקרב לחברת שירביט, לא להתפתות גם לא למחיר הנמוך. זה כמו לזקוק כסף בפח. בזמן אמת לא תקבלו שום פיצוי, או שתקבלו שישית מהנזק.
  עדיף לשמור על הכסף ולהשתמש בו לסילוק הנזק הרבה יותר משתלם, או לעבוד עם חברות נורמליות גדולות ומוקרות.
  אני לא סתם אדם כואס על חברה בגלל מקרה יחיד. אחרה שורה של מקרים במשפחתי כל פעם הם יוצים מזה באליגנטיות נא להזהר.

 9. החברה הצליחה להשיג כותרת נאה בידיעות

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4306227,00.html

  מתוך הכתבה:
  הביטוח ניסה שיטת "מצליח" ונאלץ לשלם פעמיים

  למרות התמונה הברורה שעלתה מהתאונה שארעה לעומר, המגובה גם בדו"ח משטרתי וכן בעדויות עוברי אורח שנכחו באירוע, ניסתה חברת הביטוח שירביט את מזלה ב"שיטת מצליח" והטילה את האחריות על המבוטח. השופט החליט לקנוס אותה על הנסיון הלא מוצלח

  עו"ד חיים קליר
  פורסם: 17.11.12, 16:16

  יש אומרים כי המקור ל"שיטת מצליח" הוא בסיפור ישן נושן על אורח קבוע במסעדה, שלא נהג לבדוק את החשבון המוגש לו. ממילא החשבון הסתכם תמיד באותו מחיר.

 10. הגשנו תביעה ביולי השנה ורק עכשיו הגיע הצ'ק. כל פעם עלתה טענה אחרת שחסר מסמך וכל פעם שהתקשרתי לברר הפלא ופלא נמצא המסמך.
  מהצ'ק שהגיע קוזז מע"מ. התקשרתי ולטענתם החשבונית המקורית לא הגיע אליהם ולכן קוזז המע"מ. אני יודע ששלחתי את המקור אז כנראה עוד תרגיל. ואם באמת היה חסר המקור למה אף אחד לא טרח להודיע לנו שחסר, כי שיטת מצליח גם כאן במיוחד שהמבוטחת היא אישה בת 86.

 11. השירות הטלפוני שלהם בלתי אפשרי. אני כבר שבועיים מנסה להגיע לנציג שירות שאחראי על החזר כספי לאחר ביטול פוליסה והם מעבירים אותי מאחד לשני לשלישי לרביעי לחמישי, כך במשך שעות- ואני לא מגזים.
  עד היום לא הצלחתי להגיע לנציג כזה.

 12. נכון לשבועיים האחרונים: מנכ"ל החברה חגי שפירא הועזב מהחברה כנ"ל מנהל מחלקת התביעות ג'נט חלילי,כנ"ל מנהלת הכספים נחמה גורג' כנ"ל שמאי הבית עמוס כחלון ועוד רבים בדרך לעוף. מיסד החברה יגאל רבנוף ממודר ממשרדו, את החברה מנהל המפקח על חברות הביטוח וזאת בגלל אי הסדרים שנמצאו בחברה.
  כל מי שיכול שיעזוב את החברההזאת במיידית. הבלוף שהלם התגלה.

 13. כל מנהלי חברת שירביט פוטרו מהחברה או מודרו. החברה מנוהלת תחת המפקד על הביטוח. שומר נפשו שירחק נפש ומחברה זו כמה שיותר מהר.
  מעניין למה אין פירסומים על כך בעיתונים ומה מנסים להסתיר מהציבור.

 14. לא ידעתי על כל האזהרות ואני מבוטחת בשירביט, האם אכלתי אותה? זה הסיפור שלי:
  לפני שבועיים ילדתי בן והברית היתה בשבת ביישוב כלשהו בגוש עציון. אנחנו שומרי שבת ונסענו מירושלים ליישוב הזה לפני כניסת השבת. איך שעברנו את המחסום נדלקה נורת התראה על חום המנוע. עצרנו בשולי הכביש הראשי (כביש 60) והזעקנו חברים להוביל את המשפחה. בעלי נשאר והזמין את הגרר של שירביט- חברת זברה. הוא הסביר שאנחנו שומרי שבת והוא לא יכול להמתין ליד הרכב למעלה מחצי שעה, אז הם ענו שאין להם מצב להגיע, לכן סוכם על ביצוע הגרירה לאחר השבת. האוטו ננעל+ אורות חניה+משולש אזהרה, המפתחות נלקחו, והברית נחוגה בשמחה בשבת. במוצאי שבת בעלי מיהר לכביש והרכב איננו, בחסות השכנים שלנו שכנראה דאגו לרכב הבודד והמסכן…
  עכשיו אני מבקשת טיפים מבעלי הניסיון: נראה לכם ששירביט תתחמק? איך כדאי לי להתנהל? אני חייבת את הרכב וזה "ביאס" לנו את כל השמחה. במה אני יכולה ליפול מול שירביט? כדאי לשכור מיד עו"ד?המפתחות הרזרביים אבדו לפני שנתיים וחצי, זה יכול לדפוק אותנו?
  לבינתיים שלחנו מיילים/פקסים של התביעה, והסוכן צריך להפגש עמנו. אני מתחייבת להיות הוגנת ולדווח לכם אם באמת שירביט התחמקו או שלפחות לגבינו זה סתם חשש לא מוצדק. מצד שני אני רוצה גם לשבח את שירביט שלגבי הרכב החילופי הם התקשרו עוד לפני שביקשנו והודיעו לנו שממתין לנו רכב חלופי אצל אלדן. זה קצת הקל עלינו בימים הללו.
  חברים, תחזיקו לנו אצבעות!

  1. הי אביגיל.

   המון מזול טוב, העיקר הבריאות. אני מצטער לשמוע על אובדן הרכב. אני מקווה שהשכנים אכן דואגים לו יפה :).

   אין לי ניסיון בתביעות מול שרביט, אך כנראה שיש אנשים בעלי ניסיון מול החברה. על פניו נראה שהם לא מתלהבים לשלם פיצויים. אם יש לך אפשרות להיעזר בעורך דין על בסיס היכרות אישית מבלי להיכנס להוצאות, נראה שזה כיוון נכון. אם לא, נשאר לקוות לטוב ובמידת הצורך (ואם יש לכך אכן בסיס כלכלי) להיעזר בעורך דין. צריך לשים לב שהעלות של עורך דין עלולה להיות גבוהה יותר מערך הפיצויים.

   בכל מקרה, אם אתה לא מרוצה, קיים המומנה על הביטוח, והמועצות לצרכנות העשויים לעזור במקרים כגון אלו.

   1. תודה אח.

    אני מכינה את עצמי להתשה, אבל היום הם שלחו לי חוקר מטעמם, בחור בשם רועי פרג'ון , שהיה הפוך לגמרי מכל הסטיגמה שטוענים ברשת. הוא היה לבבי, מלא אמפתיה, פתוח לשמוע ולא חיפש אותי בפינה. זה כמובן יכול להיות טריק והוא גם לא החבר'ה ממחלקת התביעות אלא רק קבלן חיצוני, אבל לפחות בשלב הזה עדיין ההליך הוגן, ולא הגיעו ההתחמקויות. נקווה לטוב ותודה.

 15. חברה הזויה שמתמחה בלהעביא אותך ממוקדן שלא יודע כלום למוקדן אחר שיודע עוד פחות או לתת לך להשאיר הודעה ויחזרו אליך יחד עם ביאת המשיח.
  התנהלות הזויה של חברה שמשכה ממני כספים שלא לה, אין שירות ואין עם מי לדבר חודשים רודפים אחריהם, מחלקה משפטית זה סוד כמוס שלעולם לא תגיע אליה ופניות הציבור זה טלפון שבסופו לא יושב אף אחד… כל מי שיש לו קצת שכל שיברח מהר ולפבלו רוזנברג אגיד… תתמקד בשירה כי לבחור חברת ביטוח אתה לא מבין בגרוש

 16. בתאריך 27/2/15 נכנס ברכבי מבוטח של שירביט כאשר לא עצר בתמרור עצור
  ורכבי הושבת לאחר מספר טלפונים לחברת ביטוח כתביעה צד ג' קיבלתי את כספי אך לפתע נדהמתי כי קיבלתי פחות 15% אחוז מערך הרכב התקשרתי לחברת ביטוח שרביט והם אמרו לי כך נכון גברת מבוטח שלנו פגע בך והוא מודה בגלל זה שילמנו לך את הכסף כאילו עשו לי טובה אבל צריך להוריד לך כסף עבור רשלנות תורמת חוצפה של חברת ביטוח גם אני לא אשמה וגם אתם מורידים ממני את הכסף אז תורידו מהמבוטח שלכם שהוא בעצם אשם טוב גברת אנחנו יכולים להחזיר לך רק עוד 5% ולא יותר מפה ולשם השיחה לא התקדמה ואנחנו נגיע לבית משפט אני לא מוכנה להפסיד 15% שזה בכסף 13,000 ₪ אני חושבת שזו חוצפה ואני יגיע איתם עד הסוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *